Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /var/www/vhosts/acrfilo.com/httpdocs/wp-content/plugins/caleader-demo-installer/inc/OneClickDemoImport.php on line 128

Deprecated: Required parameter $meta follows optional parameter $end in /var/www/vhosts/acrfilo.com/httpdocs/wp-content/plugins/caleader-listing/search-form.php on line 15

Deprecated: Required parameter $endpoint follows optional parameter $args in /var/www/vhosts/acrfilo.com/httpdocs/wp-content/plugins/caleader-core/breadcrumb-navxt/class.bcn_rest_controller.php on line 64
Hakkımızda – ACR Filo Kiralama

Hakkımızda

ACR Filo
Hakkında

1998 yılından bu yana otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve otomotiv sektörünün öncülerinden olan Acarlar Otomotiv, 2012 yılı itibariyle operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Otomotiv sektöründeki tecrübelerimizi, operasyonel filo kiralama sektörüne de taşıyarak ACR Filo Kiralama A.Ş. kurulmuştur.

Kuruluş aşamasından itibaren yapılan yatırımlar neticesinde işimizin bir parçası olan ikinci el departmanı da (ikinci el satın alma ve satış) bünyemize eklenmiştir.

Amacımız tüm iş ortaklarımızla yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde müşterilerimize verdiğimiz hizmette, sürekli kendini yenileyen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmaktır.

ACR Filo bir ACR Grup kuruluşudur.

ACR Filo bir TOKKDER üyesidir.

parallax Image
parallax Image

ACR Filo Müşterisi Olmanız için Sebepler

 
Butik Hizmet Anlayışı

Firmanıza Özel Destek Asistanı

Araç Kiralama hizmeti alan tüm müşterilerimize özel destek asistanı hizmeti veriyoruz. Tüm kiralama hizmet süreçlerimizde özel temsilcinize direkt ulaşabilirsiniz.

Call Center olmadan kolay/direkt iletişim

ACR Filo tarafından verilen tüm hizmetlerde direkt iletişim vardır. Call center kullanılmaz.

Müşteri odaklı esnek çalışma prensipleri

ACR filo tarafından verilen tüm hizmetler müşteri ihtiyaçlarına göre esnek , verimli ve adil çözüm prensiplerine göre yürütülmektedir.

Ekspertizli Güvenle Alabileceğiz İkinci El Araçlar

ACR Filo tarafından satılan ikinci el araçları resmi ekspertiz raporları ile birlikte uzman kadrolarımızdan güvenle satın alabilirsiniz.