Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /var/www/vhosts/acrfilo.com/httpdocs/wp-content/plugins/caleader-demo-installer/inc/OneClickDemoImport.php on line 128

Deprecated: Required parameter $meta follows optional parameter $end in /var/www/vhosts/acrfilo.com/httpdocs/wp-content/plugins/caleader-listing/search-form.php on line 15

Deprecated: Required parameter $endpoint follows optional parameter $args in /var/www/vhosts/acrfilo.com/httpdocs/wp-content/plugins/caleader-core/breadcrumb-navxt/class.bcn_rest_controller.php on line 64
Operasyonel Kiralama – ACR Filo Kiralama

Operasyonel Kiralama

Her zaman yanınızda olan bir ortak

Operasyonel kiralamanın şirketler açısından en büyük avantajı öz sermayenizi ve kredi limitinizi zorlamadan oluşturacağınız avantajlı bir finansman modeli ile yönetilebiliyor olmasıdır.
Bu avantajının yanı sıra bir araç filosunu idare etmek için gereken emek ve zamanı kendi işinize odaklanmakta kullanır ve kaynaklarınızı en optimize şekilde yönetmiş olursunuz.

Operasyonel Filo Kiralama Süreci Nasıl İşliyor

Şirketinizin hiyerarşik yapısına uygun, farklı segmentlerde marka ve modeller arasından bütçenize en uygun olan araçları belirleyerek filo kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Kiralama formumuzu doldurmanızı takiben kiralama temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçecek ve mümkün olan en kısa süre içerisinde araç filonuza kavuşabileceksiniz.
Dilerseniz operasyonel araç kiralama ile ilgili taleplerinizi bizlere info@acrfilo.com e-mail adresinden de iletebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için
0216 912 24 75 ve
0539 857 29 25 ACR Filo Danışma Hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Araba Kiralamanın Satın Almaya Göre Avantajları

Kiralama

Satın Alma

Onarım
100% gider gösterilebilir
70% gider gösterilebilir
Bakım
100% gider gösterilebilir
70% gider gösterilebilir
Lastik
100% gider gösterilebilir
70% gider gösterilebilir
MTV
100% gider gösterilebilir
Gider gösterilemez
Amortisman
 100% gider gösterilebilir
 Sıfır ve ikinci el binek araç alımlarında giderler farklı limitlere göre gösterilebilir
Kanunen izin verilen gider yazılabilecek sınırın altındaki araçlar için geçerlidir.
filo kiralama

Kiralama Sonrası Satın Alma Opsiyonu

Kiralama süresi sonunda talep edilmesi durumunda, kiralamış olduğunuz aracınızı size özel fiyatlarla satın alma opsiyonu sunuyoruz.

Operasyonel Kiralama Talebi

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.